Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

22-vjeçarja “bombë” i vë “flakën” rrjetit, miliarderja shfaqet me të brendshme s*ksi në litar (FOTO)

Miliarderja më e vogël në botë, Kylie Jenner, duket se ka vendosur që t?i vërë ?flakën? rrjetit. Në profilin e saj në ?Instagram?, 22-vjeçarja  ka postuar disa fotografi vetëm me të brendshme.

Kylie ngjan si një Rapunzel ndërsa flokët e saj të gjatë gati prekin tokën. Ajo qëndron e kapur në një litar të gjatë rozë.

Dhe padyshim që ia ka arritur qëllimit që të nxjerr në pah format e saj bombastike trupore me bikinit seksi.

[gallery ids="958682,958680,957170,957169,958678,958679,957168,962175,962176,962177,869821,869825,869817,837289,837287,837288,814873,824294,814870,869818"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore