Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

20 fotot më të çuditshme të familjes mbretërore

Familja Mbretërore Britanike ka sunduar për gati 1.200 vjet dhe pushteti i ?gjakut blu? ka kaluar në 37 breza.

Përgjithësisht ata janë të përmbajtur në daljet e tyre publike, por ka raste kur monarkët shprehin ndjenjat dhe emocionet e tyre.

Në fotot e mëposhtme monarkët janë kapur rastësisht në momente që as ata nuk duan t?i kujtojnë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="961942,961927,961928,961929,961930,961931,961932,961933,961934,961935,961936,961937,961938,961939,961940,961941,961943,961944,961945,961947"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore