Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Përse po shet Gwyneth Paltrow qirinj që mbajnë emër të pistë!?

Pas diskutimeve mbi pastrimin e pjesëve intime me avull, Gwyneth Paltrow rikthehet sërish në vëmendje për këtë temë, që duket e ka të preferuarën e saj.

Aktorja ka krijuar një qiri që quhet ? kjo mban erën e vaginës sime?. Qiriri që i ka bërë të gjithë të flasin për të, kushton 58 paund. Për disa, është thjesht çështje egoje. Të tjerë e shohin si një lojë të fortë marketingu.

Dhe duket ka ndezur kureshtje. Moderatorja mjaft popullore britanike, Holly Willoughby  e tha publikisht se është shumë kurioze dhe kërkon të blejë qiririn debatndjellës. ?A mos është e gabuar që dua të blej një? pyeti ajo në emision dhe kolegu ktheu kokën nga ana tjetër.

Ekipi i aktores shpjegoi se gjithcka nisi fillimisht si një lojë, kur një prej tyre, teksa po testonin produktet, disa prej të cilëve kishin aromë frutash, tha: ?Uhhh ky paska si erë vagine?, dhe emri ashtu i mbeti. Por aroma në fakt, siç shpjegojnë ata është mjaft e këndshme dhe joshëse.

[gallery ids="961709,961708,961707,961706,961705,961704"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore