Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FIFA me “dorë të hekurt”/ Zhyt klubin e Flamurtarit, i pezullon merkaton për dy vjet

Nuk është vetëm Luftëtari. FIFA ka njoftuar sot për "bombën" e radhës. Klubi i Flamurtarit është dënuar me tre sesione merkatoje për mosrregjistrim lojtarësh.

Vendimi është marrë që në 4 shtator të vitit 2019 për shkak të problemeve të trashëguara vit pas viti me borxhet e pashlyera ndaj futbollistëve.

Lajmi konfirmohet për "Panorama Sport" nga burime ekskluzive në FIFA. Gazeta ka mundur të sigurojë edhe një kopje të vendimit për klubin vlonjat. Tashmë Flamurtari nuk merr dot lojtarë për këtë muaj, merkaton e verës 2020, si dhe janarin 2021.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore