Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dalin pamjet, momenti kur "zhvishet" e bukura e Tropojës (FOTO)

Në fund të janarit, në Pallatin e Kongreseve do të jepet filmi i shumëpritur e më i komentuari "I Love Tropoja".

Në këtë film luajnë aktorët më të mirë në vend dhe një prej tyre është e bukura e Tropojës, Arjola Demiri.

Ermali ka publikuar një pjesë të shkurtër nga filmi, ku Arjola shfaqet duke u zhveshur. "Kur i thua të ?zhvishet nga komplekset", shkruan Ermali, duke na shtuar edhe më shumë kuriozitetin çfarë do ndodhë në film.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="960924,960919,960905,960907,960917,960922,960910,960915,960908,960906,960911,960916,960909,960920,960921,960923,960913"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore