Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

50 euro për prostitucion me Zogun e Tiranës? Këngëtarja i sqaron të gjitha

Pasi u shfaq në përgjime me "Zogun e Tiranës", Elda Shabani e njohur ndryshe si "Madonna shqiptare", ka reaguar sot në emisionin "Shqipëria LIVE" në Top Channel.

Këngëarja, e akuzuar se është pjesë e rrjetit të prostitucionit me Hermes Nikaj, ka thënë se "50 Eurot" e përfolura ishin një lloj "pagese simbolike" që artistët jo shumë aktivë në televizion duhet të bënin, që të siguronin intervista.

"Kam dëgjuar nga Hermesi punën e 50 eurove, por për punë intervistash.Më ka ndodhur mua personalisht. Artistë që nuk janë shumë aktiv në televizion dhe kanë dëshirë të reklamohen nëpër intervista kërkonin ndihmë nga Hermesi.Ishte një lloj pagesë simbolike," është shprehur Elda sot në "Shqipëria LIVE".

[gallery ids="961551,961560,961548,961549,961547,961550,961552,961558,961559,961561,961563"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore