Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E keqe”, vajza e ish-deputetes së PD-së vjen me poza provokuese (FOTO)

Në profilin e ?Instagram?-it të Ada Dedës, mund të gjeni foto të ndryshme, ku ajo shfaqet mjaft elegante dhe sensuale.

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku qëndron sa më pranë me ndjekësit e saj të shumtë.

Së fundmi, Ada ka postuar një foto ku ka pozuar para pasqyrës. Ajo shfaqet e veshur e gjitha në të zeza, teksa në fokus ka vendosur këmbët. ?E keqe? shkruan ajo në pozën që është pritur mjaft mirë nga fansat, të cilë nuk i kanë kursyer komplimentet.

Përveçse i thonë se ?është më e bukura?, ka nga ata që shkojnë më larg duke i shprehur edhe dashurinë.

[gallery ids="857210,813115,793902,953293,953294,960701,960702,960703,960704,850749,850750,849582,849580,688948"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore