Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

U nda nga nëna e 4 fëmijëve, Gjuzi flet për herë të parë për dashurinë e re (Foto)

Së fundmi në media po qarkullojnë lajme se deputeti Kujtim Gjuzi ka nisur një marrëdhënie me një vajzë brune. Por, përmes një reagimi në rrjetet sociale, Gjuzi hedh poshtë thashethemet për lidhjen e tij me këtë vajzë.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Gjuzi thotë se është e vërtetë që është ndarë nga gruaja, por vajzën me të cilën është fotografuar e ka thjesht mike.

Postimi i Gjuzit

Rrugë të mbarë ti ish-bashkëshorte dhe normalisht unë kam zgjedhur dhe do të zgjedh po do të zgjedh me rindërtuar një gjasi të re dashurore dhe familjare.

Me zonjushen anetare e bordit akademia konservatore qe me shoqeron ne event dhe eshte padrejtesisht e aluduar me foto te gazetes panorama dhe disa portaleve nuk kam asnje lidhje per vetem zyrtare dhe miqesore

Zonjusha ne kete moment po konsultohet me avokatet dhe duket qe do te kerkoje me kerkese padi tentativen per prishje imazhi te nje qytetareje por edhe zyrtare te nje statusi qe zonjusha posedon.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="947692,947693,947691,947694,947699,947697,947700,947698"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore