Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbulohet e dashura e Kujtim Gjuzit, deputeti nuk përmbahet para zeshkanes (Fotot)

Deputeti Kujtim Gjuzi ka nisur zyrtarisht një lidhje të re, pas divorcit nga gruaja. Dosja.al ka zbuluar vajzën që i ka rrëmbyer zemrën kreut të Partisë Konservatore Shqiptare, e cila vetëm një natë më parë është shfaqur publikisht krah Gjuzit.

Brune, me flokë me onde dhe  eveshur me të zeza, bukuroshja shihet që qëndron e mbështetur në supin e deputetit, teksa ky i fundit ka marrë pjesë në një event të organizuar nga shoqata e LGBTIQ-së.

Burime nga eventi, treguan për Dosja.al se deputeti konservator nuk i ka kursyer gjestet gjatë mbrëmjes, duke përmendur këtu shtrëngime duarsh të herëpashershme, hedhje krahu në qafë dhe biseda në vesh.

Disa prej tyre vërtetohen edhe nga fotot që shikoni, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i brunes që i ka rrëmbyer zemrën deputetit. Të dy të buzëqeshur, kanë vendosur të pranojnë hapur lidhjen e tyre, tashmë që edhe deputeti Kujtim Gjuzi është zyrtarisht beqar. Gjuzi shquhet edhe për afrimin e vajzave të bukura në parti./Dosja.al

[gallery ids="947225,947224,947237,947226,947238,947223,947242,947241,947236,947240,947222"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore