Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Momenti i tmerrshëm/ Miliarderi vritet me armë zjarri para hotelit me 5 yje (FOTO)

Një vrasje armë ka tronditur dje Argjentinën. Mediat e huaja raportojnë se një biznesmen britanik është qëlluar për vdekje nga disa persona të armatosur, ndërsa ka mbetur i plagosur djali i gruas së tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur para një hoteli me pesë yje në Argjentinë. Miliarderi Matthew Charles Gibbard 50 vjeç, u qëllua për vdekje nga disa grabitës me motoçikletë dje në Buenos Aires.

Ndërsa 28-vjeçar Stefan Joshua Zone, u qëllua në këmbë. Sipas mediave britanike, ata kanë refuzuar t?u japin valixhet hajdutëve dhe më pas situata ka dalë jashtë kontrollit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="941131,941132,941133,941134,941135,941137,941138,941139"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore