Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Goditi gazetaren në të pasme në transmetim live, atletit i ndodh e papritura (Fotot)

Pak ditë më parë teksa u mbajt edhe maratona në SHBA, një atlet goditi tek të pasmet gazetaren Alex Bozarijan e cila po raportonte live.

Ndërkohë mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se atleti, Thomas Callaway, 43 vjeç, i Stateboro i cili u akuzua për incidentin me reporteren e WSAV-TV, është arrestuar.

?Ishte një veprim i tmerrshëm dhe një gabim i tmerrshëm,? tha ai, duke shtuar se po ngrinte krahun duke provuar të përkëdhelte reporteren në pjesën e pasme ose në shpatull, dhe ishte i vetëdijshëm për këtë.

[gallery ids="941206,941210,941202,941209,941203,941205,941207,941208,941211,941212"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore