Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bomba britanike mes dy të dashurve, por “harron” reçipetat në shtëpi (FOTO)

Chloe Ferry mori pjesë ne ndeshjen e boksit mes Sam Gowland dhe Marty McKenna. Të dy këta kanë qenë ish-të dashurit e bombës britanike.

Ylli u sigurua që sytë e të gjithëve të ishin mbi të, teksa mbante veshur një "jumpsuit" mjaft të lezetshëm, që i nxirrte në pah format trupore.

Mirëpo, paparacët vunë re që 24-vjeçarja kishte "harruar" të vishte reçipetat, duke treguar një pjesë të gjoksit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="941144,941156,941145,941157,941146,941147,941160,941148,941149,941159,941150,941151,941152,941153,941154,941158"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore