Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vildane Zeneli flet për romancën me menaxherin e njohur

Modelja e famshme në Shqiptari dhe në Amerikë, Vildane Zeneli ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin "Shiko Kush LUAN" me Luana Vjollcën në Top Channel.

Edhe pse jeton në New York, Vildanen e kemi parë shpesh herë krah vajzave të famshme shqiptare, një ndër to është edhe Era Istrefi. Vajzat lënë komente te fotot e njëra-tjetrës ku lënë të kuptojmë miqësinë e tyre.

Mirëpo Vildane është parë edhe krah menaxherit të njohur, Faton Shoshi, i cili ka pasur në menaxhim Erën, ku u fol edhe për një lidhje sentimentale mes tyre.

Por pas ndarjes nga këngëtarja, ai dhe Vildane u përfolën për një romancë, që rezulton të mos jetë e vërtetë. Kjo pasi Vildane e ka treguar këtë të shtunë në emisionin "Shiko Kush LUAN".

"E kam pasur komshi, njiheshim familjarisht, nuk ka pasur asnjë të vërtetë", tregoi modelja seksi.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="940372,940379,940373,940378,940374,940377,940375,940380,940383,940381,940385,940382,940384"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore