Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vetëm 7 sekonda/ Ja momenti kur rrafshohet oxhaku i madh në Londër (FOTO)

Oxhaku i një termocentrali është hedhur në erë sot në Londër. Vetëm 7 sekonda kanë mjaftuar për të shembur kullën e termocentralit. Kulla, dy herë më e lartë se Big Ben, është shembur për motive ambientaliste.

Termocentrali i Littlebrook është shembur në orën 8 të mëngjesit të së dielës së 15 dhjetorit dhe ishte një nga oxhaqet e fundit që ndodhej pranë lumit Tamiz të Londrës.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="940664,940665,940666,940667,940668,940669,940670"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore