Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tym dhe celular/ Kapen “mat” ministrja dhe dy zëvendësministrat (Foto)

Kjo foto është realizuar rreth një javë më parë nga paparazzi i ?Panoramës?. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, zëvendësministrja e Ministrisë së Brendshme, Romina Kuko dhe zëvendësministri tjetër, Julian Hodaj janë ulur në një bar dhe po pinë kafe.

Ajo që të bie në sy në foto, është fakti se asnjëri nuk po bisedon me tjetrin. Janë të përqendruar në telefonat e tyre, ndërkohë që dy zonjat po tymosin duhan.

Me siguri ka filluar një fluks pune i paparashikuar për anëtarët e qeverisë dhe zëvendësit e tyre, për shkak të problemeve me tërmetin dhe ata duhet të mbikëqyrin dhe koordinojnë punët edhe kur janë në bar, jashtë zyrave të tyre.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="940529,940523,940528,940524,940532,940525,940531"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore