Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shpenzime marramendëse në udhëtimet luksoze, ylli 41-vjeçar rrezikon të humbasë rezidencën 2 mln dollarë

Katie Price thuhet se është në rrezik që të humbasë residencën e saj prej 2 milionë dollarë, për shkak të deklarimit të falimentimit.

Mediat e huaja shkruajnë se ish-modelja seksi duhet të dorëzojë kontrollin mbi shtëpinë e saj. 41-vjeçarja e belu shtëpunë në West Sussex në vitin 2014, por tani ajo raportohet se ka disa borxhe.

Dikur ylli posedonte një pasuri prej 45 milionë dollarë, por thuhet se e ka shpenzuar atë me trajtime bukurie apo me pushime të shtrenjta jashtë vendit.

Katie shpalli falimentimin në nëntor të këtij viti dhe vendimi i gjykatës la të kuptohet se ajo mund t shesë pasurinë e saj, përfshirë shtëpunë me nëntë dhoma gjumi.

Një burim i tha ?Mirror's Sunday People?: ?Katie do të mbesë e pastrehë shumë shpejt nëse prona e saj shitet, tani që kërkesa e falimentimit është aplikuar?.

[gallery ids="940934,940939,940924,940925,940926,940928,940931,940932,940935,940936,940929,940937,940927,940930,940938,940940,940941"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore