Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Plagoset me armë brenda në banesën e tij 67-vjeçari (Emri)

Një person dyshohet se ka plagosur vetën në fshatin Fshat të bashkisë Klos. Ngjarja ka ndodhur në banesën e këtij të fundit raporton policia.

Personi i lënduar është Gëzim Zhuku, 67 vjeç. Ai dyshohet se është vetëplagosur me armë gjahu.

Klos/ informacion paraprak

Në fshatin Fshat, Bashkia Klos, në ambientet e banesës së tij shtetasi G.Xh, 67 vjeç, dyshohet se ka qëlluar veten me armë gjahu, i cili po transportohet për ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës Tiranë.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarjeje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore