Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nga brune në bionde, aktorja shqiptare provokon keq e veshur me... (FOTO)

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka, mesa duket di sesi të tërheqë menjëherë vëmendjen e të gjithëve, vetëm me një pozë në profilin e saj në ?Instagram?.

Një ditë më parë, ajo ka publikuar disa fotografi ku fillimisht zbulon ndryshimin që ka bërë në look-un e saj. Ajo tashmë është kthyer nga brune në bionde dhe duhet thënë se i shkon shumë ky ndryshim që ka bërë.

Ndërkohë në fotot në fjalë, Eliona shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë që i rri pas trupit dhe ia nxjerr në pah format e saj, të cilat fansat gjithmonë e komplimentojnë.

?Je një femë klas, nuk ka një të dytë si ti?, i shkruan një fans në foton ku shfaqet e fustanin e shkurtër, ngjyrë rozë.

[gallery ids="887575,931870,936585,936582,936581,887579,887578,940784,940785,931875,931872,931873,931874,887577,887576,887574,887557,887556,887555,887554,887551,887550,887549,887548,887547,887545"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore