Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Me zemrën time”, kush është femra përkrah Rezart Veleshnjës? (FOTO)

Rezart Veleshja është një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Ai është mjaft aktiv në profilin e tij në ?Instagram?, aty ku poston foto e video nga përditshmëria.

Së fundmi, Veleshja ka postuar një fotografi ku shfaqet me miken e tij të fëmijërisë, Lisa Kujofsa, teksa drekojnë së bashku.

?Me zemren time te femijerise!?, shkruan Rezarti krahas fotos, ku aktorja e njohur ka komentuar: ?Zyrtarisht te çmendur qe prej 2000-shit?.

Gjithashtu edhe Lisa ka publikuar në profilin e saj në ?Instagram? një foto ku shfaqet së bashku me aktorin dhe në të shkruan: ?Me nje shok ashtu ne pergjithesi?.

[gallery ids="908753,908752,908748,908749,908750,940811,940812,940813,940814,940817,940818,940820,940822,940823,940824,900118,900126,900127"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore