Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I ribashkuan priftërinjtë, Cardi B i dhuron 500 mijë $ cash bashkëshortit që e tradhëtoi

Priftërinjtë duket se e kanë bërë punën e tyre siç duhet! Pasi Cardi B deklaroi për revistën ?Vogue? se e fali bashkëshortin Offset për tradhëtinë, e se pavarësisht se u paragjykua shumë në rrjetet sociale që u ribashkua me të, gjërat mes çiftit po shkojnë për mrekulli.

Reperja, e cila u shpreh se madje ajo dhe 28 vjeçari morën priftërinj e u lutën pafund që të shpëtonin martesën, i ka dhuruar atij dje për ditëlindje plot 500 mijë dollarë kesh.

Dyshja madje është fotografuar krahë njëri-tjetrit edhe një ditë më mbrapa në festën e 50 vjetorit të mikut të tyre P Diddy.

[gallery ids="941002,940998,940999,941004,941011,941000,941001,941008,941003,941010,941005,941006,941007,941009"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore