Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Familja mbi gjithçka”, futbollisti shqiptar publikon fotot më të ëmbla me gruan e vajzën

Në fillim të tetorit, futbollisti i njohur Granit Xhaka u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Leonita, solli në jetë një vajzë.

?Familja mbi gjithçka?, futbollisti shqiptar publikon fotot më të ëmbla me gruan e vajzënë cilët janë mjaft aktiv në profilet e tyre në ?Instagram?, nuk e kanë patur problem dhe kanë postuar foto të vogëlushes së tyre.

Graniti ka postuar disa herë foto me vajzën, duke i dedikuar edhe fjalë të ëmbla. E të njëjtën gjë ka bërë eedhe Leonita.

Por së fundmi, ata kanë vendosur që të publikojnë foto të ëmbla nga familja e tyre e vogël. ?Familja mbi gjithçka? , shkruanjë Xhaka dhe bashkëshortja e tij bashkëngjitur me fotot.

Në imazhet në fjalë, futbollisti shqiptar shfaqet teksa mban në duar Ayana-n dhe puth në ballë Leonitën. Pozat e tyre kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente nga më të bukurat.

[gallery ids="869528,869527,869526,869525,869524,869509,869521,869522,940845,940846,940847,940848,940849,940852,940853,913449,908917,869537,869535,869534,869532,869531,869530,869529,869508"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore