Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kapen mat, krah njëri-tjetrit në publik (FOTO)

Prej disa kohësh, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë. Pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ajo u përfol se kishte nisur një histori të re dashurie.

Në shumë lajme u tha se bëhet fjalë për ish-deputetin Mark Frroku. Mirëpo, Rudina nuk e konfirmoi asnjëherë këtë histori.

Pak javë më parë, aktorja hapi restorantin e saj dhe gjatë inaugurimit të tij falenderoi dhe Frrokun, duke shuar kështu zërat një herë e mirë.

Së fundmi, ?Panorama Plus? ka siguruar disa foto të çiftit, teksa shfaqen të ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e Rudinës.

Kujtojmë që kjo e fundit nga martesa e parë ka një vajzë, të pagëzuar me emrin Viktoria, ndërsa ish-deputeti është i ve. Pas ndarjes nga jeta të ish-bashkëshortes, Frroku mbeti vetëm me fëmijët./Panorama Plus

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="940032,940034,940112,940033,940036,940109,940035,940031,940110,915091,940111,867798,854339,940030,940029"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore