Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Po binte kafe në lokal, vritet me armë zjarri ish-anëtari i bandës së Lushnjës (Emri)

Një vrasje me armë zjarri është regjistruar në Lushnjë. Raportohet se ka mbetur i vrarë Enver Borici 42 vjeç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen ?Kadri Qystri?.

Enver Borici, ish-anëtar I bandës së Lushnjës ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në prani të personave të tjerë, ku në këtë moment dyshohet se një person i maskuar ka hyrë dhe ka qëlluar në drejtim të 42-vjeçarit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore