Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Kush ishte Enver Borici, ish-anëtari i bandës së Lushnjës që u ekzekutua sot (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku 42-vjeçar Enver Borici është qëlluar për vdekje.

Enver Borici është vëllai i Arben Boriçit, u cili vuan dënimin përjetë në burgun e Peqinit si pjesëtar i bandës së Lushnjës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ?Kadri Qystri? në Lushnjë. Borici ka qenë duke pirë kafe në lokalin e tij në prani të personave të tjerë, ku në këtë moment dyshohet se një person i maskuar ka hyrë dhe ka qëlluar në drejtim të 42 vjeçarit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="939787,939788,939789,939786,939790,939780,939779,939777,939778,939776,939775"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore