Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ditëlindja e Taynës, reperja e “djeg” me mikeshat e saj deri në orët e para të mëngjesit

Doruntina Shala ose siç e njohim të gjithë Tayna reperja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka festruar ditën e saj të lindjes.

Reperja ditën e saj speciale e ka pritur mes mikeshave dhe ndodhej në qytetin e Tiranës.

Surpriza të shumta nga mikeshat e këngëtares, dhuratat ishin një tortë më formën e kurorës.

"E gëzofsha ditëlindjen"- shkruan Tayna në një video ku tregon një buqetë me lule ku ishte shkruar emri i saj dhe në tortën me formën e kurorës.

[gallery ids="935413,935412,918009,912891,918008,935405,935414,912888,912887,912889,899938,893909,891018,891019,875674,875675,862374,862373,862369,862368,862367,862365,862364,862366,875673,862371,862370"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore