Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dalin pamjet/ Ja lokali ku u vra ish-anëtari i bandës së Lushnjës

Një vrasje me armë zjarri u regjistrua sot në qytetin e Lushnjës. Persona ende të paidentifikuar vranë me armë zjarri Enver Boricin, 42 vjeç.

Borici ka qenë ish-anëtar I bandës së Lushnjës. Ai po pinte kafe në lokalin e tij, kur një person i maskuar ka hyrë dhe ka qëlluar në drejtim të 42-vjeçarit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="939775,939776,939777,939778,939779,939780,939781"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore