Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Çmendet rinia, të zhveshur dhe të dehur rrugëve të Anglisë (FOTO)

Edhe pse Britania është përfshirë nga temperaturat e ulëta, kjo nuk i ka penguar të rinjtë që të shijojnë në maksimum fundjavën.

Gjysmë të zhveshur dhe të dehur, britanikët kanë pushtuar rrugët e vendit për të festuar pushimet.

Klubet e natës u mbushën plot këtë të premte dhe ajo që vihej re ishte se një pjesë e të rinjve ishin veshur me rrobat festive të Krishtlindjeve.

Britanikët e duan alkoolin dhe festat me shumë se kushdo dhe këtë e tregojnë çdo fundjavë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="939954,939949,939944,939936,939955,939938,939943,939960,939942,939937,939939,939940,939941,939945,939946,939947,939948,939950,939951,939952,939953,939956,939957,939958"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore