Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Anjeza Maja përkulet për të kapur momentin perfekt, ja çfarë ndodhi dje në Kamzë (FOTO)

Një prej godinave në zonën e Institutit Bujqësor u shemb dje me tritol. Godina 3-katëshe, ku banonin familjarë që pas viteve ?90 u dëmtua nga tërmeti duke u bërë e pabanueshme.

Shembja e godinës është bërë me shpërthim të kontrolluar. Të pranishëm në momentin e shpërthimit ishin edhe kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Veliaj.

Fotografi Agim Rama ka publikuar disa foto, ku shihet Rama dhe Veliaj, por sigurisht e gjithë vëmendja shkon te Anjeza, e cila përkulet për të kapur momentin perfekt.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="939893,939896,939907,939900,939894,939908,939898,939906,939905,939897,939899,939909"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore