Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ah mor zog si nuk të ra….”/ Bes Kallaku kujton "Zogun e Tiranës" pas arrestimit

Pjesë e filmit të Bes Kallakut "Falco" janë shumë personazhe VIP shqiptarë, mes tyre edhe aktorë. Ndër personazhet më të njohura janë Arben Derhemi, Olsi Bylyku dhe ish-velina Rashel Kolaneci, Bleona Qereti, doktori i njohur Skerdi Faria por edhe ? Zogu i Tiranës?, Hermes Nikaj.

Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet: ?Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin? . Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli.

Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si "Zogu i Tiranës". Ai do të ballafaqohet me pronarin e servisit "BMW" dhe me 20-vjeçaren Neli për të shpjeguar gjithçka mbi skemën e prostitucionit për të cilën akuzohen.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="940140,932520,932521,932522,932523,932524,932525,932526,932527,932528,932529,932531,932532,932533,932534,932535"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore