Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

23 foto të rralla që do të donim t’i kishim parë më herët (FOTO)

Në ditët e sotme, me revistat, TV dhe internetin të famshmit i shohim çdo ditë teksa janë në shtëpi, rrugë apo nëpër punët e tyre. Dikur ishte më e vështirë të kapje VIP-at në momente intime.

Disa foto të rralla ku duket Audrey Hepburn në audicionet e saj të para, Arnold Schwarzenegger teksa ecën vetëm me të mbathura në rrugë apo Salvador Dali janë vetëm disa nga këto imazhe mbresëlënëse./Bright Side

[gallery ids="880460,880461,880462,880464,880465,880466,880467,880468,880469,880470,880471,880472,880473,880474,880475,880476,880477,880478,880479,880480,880481,880674,880675"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore