Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Vajzat që ndryshuan botën/ Pa ndërhyrje kirurgjikale dhe pa lakuriqësi... (Fotot)

[caption id="attachment_939690" align="alignnone" width="491"] Sharon Tate[/caption]

Vitet 1960, ishin vite që ndryshuan botën.

Gjithçka nisi të shkëlqente dhe të merrte hov. Vajzat e asaj kohe më në fund ndiheshin të lira dhe nuk kishin frikë ta tregonin veten dhe bukurinë e tyre..

Ato i bënë vitet '60, një dekadë të paharrueshme.

[gallery ids="939680,939681,939682,939683,939684,939685,939686,939687,939688,939689,939690,939691,939692,939693,939694,939697,939698,939699,939700,939701"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore