Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ngrohtësi që vjen nga sytë e saj...”, atmosferë festash në shtëpinë e Gencit dhe Enit (FOTO)

Ata janë një ndër çiftet më të njohura dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Është fjala për dy këngëtarët e njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, të cilët publikoujnë rrallë foto me njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Por kur vendosin që të ndajnë me fansat e tyre foto bashkë, sigurohen që të jenë të veçanta. E kështu kanë bërë edhe së fundmi, teksa kanë postuar një imazh për festat e fundvitit.

Genci ka postuar një foto të ëmbël të tyre, ku bashkëngjitur me të shkruan se jashtë ka ngricë kudo, por ai e gjen ngrohtësinë në sytë e Enit. Në foton e publikuar në "Instagram", ata shfaqen në shtëpinë e tyre, e cila shihet se është zbukuruar me rastin e festave dhe dyshja qëndrojnë të ulur pranë njëri-tjetrit.

Shtëpia duket vërtetë e ngrohtë dhe në një cep dallon pema të cilën e kanë rregulluar me zbukurime nga më të ndryshmet. "Jashte dritareve bore e bardhe...Mbrenda ngrohtesi qe vjen nga syte e saj?Gjysma ime me e mire", ka shkruar Genci krahas fotos.

[gallery ids="869739,869735,869733,866538,869736,869737,869740,869741,939013,939014,869745,869744,869743,869742,866537"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore