Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Këto shtëpi janë dizenjuar sipas logove të famshme (FOTO)

Këto shtëpi janë dizenjuar sipas logove të famshme (FOTO)

Arkitektët nuk reshtin kurrë duke na befasuar me modelet e tyre të ndërlikuara dhe inovative.

Disa shfaqin zgjuarsinë e tyre duke krijuar funksionalitete unike në shtëpitë që ata i projektojnë, të tjerët demonstrojnë një pamje të jashtme që s'e keni parë kurrë.

Kohët e fundit, arkitektja Karina Wiciak nga studiot e Wamhouse demonstroi dizajne të pazakonta të shtëpive pasi gjeti frymëzimin tek logot e markave të famshme.

[gallery ids="938965,938967,938964,938963,938962,938966,938961,938960,938959,938958,938957"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore