Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Harbohen britanikët, 'babagjyshet' seksi bëjnë namin në rrugë (Fotot)

Në Britani vazhdojnë festimet e çmendura. Të rinjtë dhe të rejat duket se nuk duan t'ja dinë as për të ftohtin dhe as për zgjedhjet, ata duan të festojnë.

Të zhveshur dhe të dehur në rrugë, siç e tregojnë këto foto të Daily Star, ky është vetëm fillimi.

"Babagjyshet" dhurojnë spektakël.

[gallery ids="939435,939437,939426,939434,939433,939429,939432,939427,939430,939420,939428,939425,939431,939424,939423,939422,939421"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore