Godet pa provokim dy të mitur, 56-vjeçari dënohet me 9 vite burg (VIDEO)

Një 51 vjeç u dënua me nëntë vjet burg për sulmin brutal ndaj dy fëmijëve në dyqanin në Lodi në Kaliforni të SHBA-së.

Ngjarja ka ndodhur në gusht, por videoja është bërë publike pas dhënies së vendimit.

Në pamje dallohet Jeff Hardcastle, i cili afrohet dhe godet nga pas fillimisht një 11-vjeçar dhe pastaj një 5-vjeçar, të cilët nuk ishin të shoqëruar nga të rritur.

11-vjeçari dallohet që të vrapojë dhe të marrë më të voglin dhe ta largojë nga rreziku.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.