Duke u përqafuar dhe…/ Kush është burri që bëri të lumtur Marsida Qatjan (Fotot)

Marsida Qatja, gruaja që fitoi vëmendjen e publikut pas vrasjes së Dritan Haxhollit që ndodhi në apartamentin e saj, është bërë sërish aktive në rrjetet sociale.

Në një postim në Facebook, Marsida shihet e përqafuar me bashkëshortin e saj, Indrit Hyseni, që mesa duket ka përfunduar dënimin e tij për drogë.

Mjaft të buzëqeshur dhe të rrethuar me zemra, dyshja shihen që s’duan t’ja dinë për thashethemet.

Është vetëm një lumturi, të duash dhe të të duan,”- shkruan Marsida krahas fotos.

Shtëpia e Marsida Qatjas u kthye në një skenë krimi, në orët e para të mëngjesit të datës 10 teotor, ku një konflikt i armatosur përfundoi me vrasjen e Dritan Haxhollit. Autori ishte miku i parukieres, Bledar Toçi, i cili është aktualisht në burg bashkë me të vëllanë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.