Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dalin fotot dhe emrat/ Ky është çifti që u vetëhelmua 5 ditë pas dasme

Dalin fotot dhe emrat/ Ky është çifti që u vetëhelmua

Një 19-vjeçare është gjetur e pajetë në Librazhd, ndërsa burri i saj 27-vjeçar është në gjendje të rëndë.

Mësohet se Rezarta dhe Olsi Hajdari janë vetëhelmuar në banesën e tyre në Xhyrë të Librazhdit, për arsye që ende nuk janë të qarta, ndërkohë që vetëm të dielën që sapo kaloi zhvilluar ceremoninë e martesës.

Nusja 19-vjeçare është gjetur e pajetë në banesë, ndërsa 27-vjeçari është dërguar në spitalin e Elbasnait, ku dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

[gallery ids="939044,939043,939042,939040,939039,939038,939037,939036,939035,939034,939033,939032"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore