Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Urime ti je një k*vë”, Stresi reagon pas postimit të Keisit: Tirana është bërë prostitucion i... (FOTO)

Stresi është një nga reperët më të njohur shqiptar, i cili njihet për deklaratat e forta që bën nëpër intervista apo edhe rrjetet sociale.

Ai së fundmi ka bërë një postim në profilin e tij në ?Instagram?, ku shprehet i revoltuar me gocat e Tiranës. Postimi i tij në ?Instastory? është mjaft i drejtpërdrejtë dhe shkruan se kryeqyteti është bërë prostitucion i gjallë.

?Edhe një dëshirë të vetme e kam: Zot na i largo prostitutat se është bërë Tirana prostitucion i gjallë?, është postimi i parë i reperit, i cili më tej shkon edhe me ofendime.

?A kanë prindër a s?kanë këto k? a kanë dinjitet a s?kanë. Kaq lehtë është për ju të hapni këmbët vetëm për një natë. Respekt për nënat tona, Zoti i bekoftë përjetë?, shkruan në postimin e dytë në ?Instastory?.

Mesa duket ky reagim i Stresit vjen pas një deklarate që ka bërë ish-partnerja e tij, Keisi. Pak ditë më parë ajo bëri një postim të sinqertë, ku u drejtohej vajzaveqë ?flenë me burra të martuar? duke lënë të kuptohej se ndihej e tradhtuar:

?Nuk e kam menduar asnjëherë se shprehja: ?Të tradhtosh një femër të mirë është si të zgjedhësh plehërat para thesarit? do aplikohej mbi mua. Por jeta të jep atë që nuk e pret. Nuk ka rëndësi se sa përpiqem unë që t?i hedh gjërat mbrapa krahëve pa bërë zhurmë, ato gjithmonë do të më dalin para kështu që më në fund do them dhe unë diçka publikisht. Kjo shkon për të gjitha ato vajza që mburren se flenë me burra të martuar, zemër urime ti je një ku*ve. Por ajo çfarë dua të them që të paktën bëhuni të mira në profesionin tuaj dhe mbajeni atë të interesuar për pak më shumë kohë, sepse tani jeni bërë shumë për t?u numëruar. Të paktën prisni firmat?, shkruante Keisi.

[gallery ids="770584,777741,777744,777740,777739,938251,938252,938253,832790,706615,706614,706613,706608,706612,909561,897836,895938,866025,866026,866024,867627,852307,852302,852298,832792"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore