Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tradhton Georginën? Cristiano Ronaldo fotografohet duke u puthur me... (FOTO)

Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të pëlqyer në të gjithë botën. Madje në profilin e tij në ?Instagram? ai numëron 192 milionë fansa, duke e rënditur kështu si një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Në ?Instagram?, Ronaldo poston foto e video nga ndeshjet e tij të shumta, por edhe imazhe me familjen. Madje duket se ai është një baba shumë i përkushtuar.

E një gjë të tillë e ka treguar edhe një herë përmes një video të postuar në rrjetet sociale. Aty, Cristiano shfaqet duke puthur në buzë vajzën e tij të vogël.

?Si mund të mos bie në dashuri me princeshën time të ëmbël?? shkruan futbollisti portugez krahas videos që miliona pëlqime dhe mijëra komente.

Ndërkohë kujtojmë se Ronaldo është në një lidhje dashurie me bukuroshen, Georgina Rodriguez, e cila edhe ajo numëron me mijëra fansa.

[gallery ids="919950,919374,883987,878616,883969,938592,938594,938595,938596,938597,938598,938599,938600,938601,938602,938603,869331,863392,845016,821809"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore