Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja e nxehtë shqiptare në klipin e këngëtares së famshme botërore (Fotot)

Modelja simpatike Klaudia Kalia ishte e ftuar pasditen e sotme në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, nga ku foli për angazhimet e saj në modeling dhe jetën e përfolur mes Abu Dhabit dhe Evropës.

Prej muajit gusht të verës që lamë pas, 19 vjeçarja ka nënshkruar kontratë me "Fashion Tv", një kontratë që mesa duket do i hapë dyer të tjera drejt suksesit ndërkombëtar.

Thënë këtë, Klaudia zbuloi se i kanë kërkuar të jetë pjesë e një prej klipeve të ardhshme të Ariana Grandes.

Ende nuk dihen detaje, pasi nuk është nënshkruar një kontratë e mirëfilltë, por pritet të shohim se ç?do të ndodhë në vijim.

[gallery ids="938676,938689,938690,938678,938688,938675,938686,938673,938674,938677,938685,938691,938692"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore