Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Avash se mos të këputet…”, Lei Kraja “djeg” rrjetin me fustanin e kuq (FOTO)

Ajo është një nga modelet dhe moderatoret më të komentuara në media dhe rrjetet sociale. Është fjala për Lei Kraja, e cila tërheq menjëherë vëmendjen me postimet e saj në ?Instagram? apo me daljet publike.

Së fundmi, Lei ka postuar në ?Instragam? një fotografi ku shfaqet mjaf elegante teksa mban veshur një fustan të kuq. Kraja ka nxjerë në pah format e saj trupore si dhe këmbët e gjata.

Poza e saj nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit e saj të shumtë, të cilët e kanë pëlqyer menjëherë. Gjithashtu fansat e kanë komplimentur për elegancën që tregon në kërë foto.

Por sigurisht që ka edhe nga ata që lënë komente jo shumë të këndshme, të tipit: ?Avash mo noku se mos të këputet qafa?.

[gallery ids="918980,938489,938490,938491,918979,909589,905563,938492,938493,905559,905562,905561,889116,889114,889113,889111,884966,884965,884875,884874,884873,884872,884871,884869,884868,884867,884866,884864,884863,884861,884860"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore