Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Temperaturat nën zero dhe reshje dëbore/ Ja parashikimi i motit për sot

Temperaturat janë ulur ndjeshëm ditën e sotme dhe në zonat malore nuk kanë munguar as reshjet e dëborës. Sipas Meteoalb, moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë reshje bore.

Era do të jetë me drejtim verilindje me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,5-2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Zonat  malore -2/6°C

Zonat e ulëta  4/15°C

Zonat bregdetare 7/15°C

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore