Të gjithë sytë te femra më seksi në botë, fustani i ngushtë i nxjerr në pah format bombastike (FOTO)

Kim Kardashian vesh fustan të ngushtë dhe çizme për t’u drejtuar në festë pasi përplasem unë jam një bosët e Famshëm për të mos arritur gjatë daljes së vetmuar të Caitlyn Jenner nga xhungla

Ylli televiziv, Kim Kardashian, i ka tërhequr të gjithë paparacët nga vetja teksa po shkonte në një festë të Krishtlindjes, të martën. Ajo u shfaq e veshur me një fustan gold të ngushtë dhe të gjatë në rrugët e Los Angeles.

39-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan që i nxirrte në pah shpatullat dhe format e saj bombastike. Veshja i lejonte Kimi-t që të tregonte çizmet e gjata prej lëkure, ngjyrë bezhë.

Me një make-up të bukur dhe me flokët e gjatë të lidhura, Kim si gjithmonë ia arriti qëllimit që të gjithë të flisnin për të.

Femra më seksi ishte e ftuar në një festë për Krishtlindje, “All Girls”, e cila u organizua nga një mikeshë e familjes, Shelli Azoff, bashkëshortja e pesonazhit të njohur televiziv Irving Azoff.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.