Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Mos i humbisni/ 22 fotot më të çuditshme në botë

Këto foto të çuditshme janë shembulli perfekt sesa e vështirë është të kuptohet konteksti i saj.

Skena të jashtëzakonshme, të kapura në momentin e duhur dhe që në pamje të parë duket sikur nuk tregojnë asgjë.

Këto pamje qesharake po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale dhe konsiderohen si imazhi i jetës për fotografët.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="937361,937362,937363,937364,937365,937366,937367,937368,937369,937370,937371,937372,937373,937374,937375,937376,937377,937378,937379,937380,937381,937382"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore