Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Momente dramatike/ I hyn hajduti në shtëpi, modelja e tmerruar del e zhveshur para tij (Foto)

Një modele është përballur me një moment të tmerrshëm në shtëpinë e saj. Një burrë i armatosur i është futur në shtëpi, teksa ajo po flinte gjumë.

Modelja Danii Banks, 29 vjeçe pretendon se ishte duke fjetur në dhomën e gjumit, kur u zgjua nga qeni i saj.

Nga kamerat është parë teksa ajo është e zhveshur dhe futet me kujdes në dhomën për të parë së kush është brenda.

Por, ylli përballet me një burrë me maskë, i cili e urdhëron që t?i hapë kasafortën. Në fakt hajduti dështoi, pasi brenda saj nuk kishte asgjë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="937455,937456,937458,937463,937465,937457,937462,937459,937460,937461"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore