Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Iva Tiço zbulon profesionin e saj të ri: Ofroj shërbime në shtëpi, më erdhen 3 oferta

Iva Tiço zbulon profesionin e saj të ri: Ofroj shërbime në

https://youtu.be/z3PvuSaYUfs

Gazetarja e njohur Iva Tiço ishte pjesë e diskutimit të sotëm në ?Ftesë në 5? me Bieta Sulo, nga ku tregoi se me sa dëshirë i pret festat e fundvitit, sidomos zbukurimin e shtëpisë dhe pemës së Krishtlindjeve.

Ajo pohoi se këtë vit pemën e kishte vendosur gati një muaj më parë dhe si çdo herë ka ndihmuar edhe njerëzit e dashur në dekorimin e pemës.

?Kam zbukuruar më shumë se një pemë. Vjet kur publikova ?diku te pema e gjashtë apo e shtatë? në Instagram te një familjari im në lokal, shkruajta: zbukuroj pemë, ofroj shërbim në shtëpi, të betohem më erdhën tre oferta??, tha Iva duke qeshur./TCH

[gallery ids="938002,937998,937999,937997,938000,938001,938003"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore