“Ikona e bukurisë shqiptare”, moderatorja e njohur “çmend” fansat me pozat në “Instagram” (FOTO)

Alesia Bami është një nga personazhet e njohur më aktiv në rrjetet sociale. Ajo shpeshherë tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi, moderatorja e njohur ka publikuar një fotografi ku shfaqet mjaft elegante me një kostum të zi dhe më një bluzë të bardhë, e cila i nxjerr barkun jashtë.

E si çdo postim tjetër, edhe kjo pozë mori me mijëra pëlqime dhe komente të shumta, ku fansat e komplimentojnë. Madje ka nga ata ndjekës që e konsiderojnë “ikona e bukurisë shqiptare”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.