Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vajza gjen 'zgjidhjen', shet virgjërinë për të realizuar ëndrrën që kishte (Fotot)

Një vajzë e re është e gatshme të shesë virgjërinë që të fillojë të bëjë udhëtime me stil.

Ajo postoi një video për blerësit e mundshëm ku u prezantua me emrin, gjuhët që dinte, e më pas tha se ofronte virgjërinë në këmbim të një jete luksoze dhe të lumtur.

"Në fund të fundit, ky është trupi im dhe vendos unë se çfarë të bëj me të", tha vajza, e cila ka dhënë një çmim minimal prej 100 mijë eurosh dhe ka postuar foto me të brendshme.

[gallery ids="936845,936846,936851,936847,936849,936850,936848"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore