Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Pamjet e rralla, kur kafshët e egra kapen mat duke...(Fotot)

Fotografët tanzanianë, Pol Xhoyson Hiks dhe Tom Sullam, kanë themeluar një garë për fotot më komike nga natyra e egër.

Çdo vit mblidhen foto kafshësh shumë komike, dhe gjykohen nga një juri njerëzish shumë seriozë.

Konkursi ka disa vite që vazhdon dhe ka pasur sukses. Këto janë disa nga finalistët të vitit 2019, bashkë me të vitit 2018 dhe 2017.

[gallery ids="937032,937024,937030,937026,937028,937029,937031,937036,937033,937045,937034,937035,937042,937037,937038,937025,937039,937040,937041,937027,937043,937044"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore