Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Nga engjell në bishë/ Njihuni me rusen që 'thyen në mes' çdo djalë (Fotot)

Kjo është 28-vjeçarja Nataliya Kuznetsova e cila është kampionia ruse e ?bodybuilding?.

Kuznetsova, nga Chita, ka nisur të stërvitet që në moshën 14-vjeçare dhe u shpall kampione e rajonit të saj kur ishte 15 vjeç.

Në një intervistë ekskluzive për ?Golder?s News and Sport?, Kuznetsova foli për jetën e saj private dhe u shpreh kështu për bashkëshortin e saj 42-vjeçar, të cilin e ka njohur përpara 10 vitesh: ?Edhe ai merret me palestër, por e ka bicepsin më të vogël se unë.

Por, dashuria reciproke dhe mbështetja që i japim njëri-tjetrit janë më të rëndësishme. Kemi një marrëdhënie të lumtur?

[gallery ids="936678,936667,936674,936662,936668,936677,936682,936661,936665,936664,936663,936666,936675,936669,936670,936671,936672,936673,936676,936679,936680"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore